ticaret hızlı giriş

Ticarete Hızlı Giriş Rehberi

Çekirdekten yetişme bir tüccar olan Kayserili kahramanımız birçok iş kurar, büyütür, batırır. Farklı alanlarda at koşturan bu Kayserili Tüccar hatıra tadında size hayat tecrübelerini aktarıyor. Kahramanın Kayserili olması Türkiye’de Kayserililerin ticaretteki şöhretinden faydalanmak isteyen yazarın tercihi. Sıradan bir macera romanı değil bu. Ama küçük maceralar yok değil.

Çekirdekten yetişme bir tüccar olan Kayserili kahramanımız birçok iş kurar, büyütür, batırır. Farklı alanlarda at koşturan bu Kayserili Tüccar hatıra tadında size hayat tecrübelerini aktarıyor. Kahramanın Kayserili olması Türkiye’de Kayserililerin ticaretteki şöhretinden faydalanmak isteyen yazarın tercihi.

Sıradan bir macera romanı değil bu. Ama küçük maceralar yok değil.

Romantik sahneleri yok, dram yok, trajedi yok. Fakat hayal kırıklıkları, duygusal patlamaları var tabii ki.

Kahramanımız hayat tecrübelerini aktarınca doğal olarak bir girişimci ve/veya yönetim rehberi çıkıyor karşımıza.

Evet bu bir roman ama aynı zamanda ticaret yapmak isteyen veya kendi işini kurmak isteyenlere yalın bir dille yönetim danışmanlığı yapabilir.

Genellikle tercüme olan veya halktan, esnaftan kopuk fildişi kulelerden seslenen yönetim, kişisel gelişim ve girişimcilik kitaplarının arasında roman tadındaki bu esere ihtiyaç vardı. Herkesin anlayacağı bir dille ticaretin ruhunu, yol haritasını bu kitaptan okuyabilirsiniz.

İşini kurmak isteyen yeni mezunlara, ücretli çalışma yerine kendi işini kurmak isteyen girişimciler veya işi iyi gitmeyen ve sorunlarının sebebini anlamaya çalışan esnaf ve işadamlarına hararetle tavsiye edilebilecek bir roman.

Ciddi adamlar da roman okur, korkmayın.

 

 

Google Play üzerinden E-Kitap Satınal

Kitapyurdu üzerinden Satınal (TÜKENDİ)

D&R üzerinden Satınal (TÜKENDİ)

Category:
Format:

E-Book

Publish Date:

2013-01-01

Publisher:

Benbil Kitap

Country:

Türkiye