Yeniden…

Haftalık olarak yazmaya başlıyorum.

Bu dünyada elli yılı geride bıraktıktan sonra düşüncelerimi yazmak niyetindeyim. Her hafta belirli bir konuda derinlemesine mütalaalar okuma fırsatı bulacaksınız.

Yazacaklarım uzun süredir üzerinde tefekkür ettiğim, kendimce öğrendiklerim ve problemlere çözüm önerilerimden ibaret olacak. Buna haddim ve hakkım var mıdır bilmem. İddialı değilim. Acizane fikrimi belirtirim, faydalanan birileri olursa bu beni mutlu eder. Eleştirilebilirim, gereksiz bir uğraş verdiğim söylenebilir, bunlara da saygı duyarım.

Medeniyet denilen insani gelişmelerin ve bilim gibi düşüncelerin de birikimli olduğuna inananlardanım. Bizden öncekilerin düşüncelerini okuyup onların üzerine kendi düşüncelerimizi koyduğumuz her durumda az ya da çok bir gelişmeye önayak oluruz. Benim yapmak istediğim şey kısaca budur.

Günümüzde insanlar çok uzun metinler okumuyorlar maalesef. Bu şekilde yazının tamamını okumak istemeyenler için yazılarımızın içinde bir özet yer alacaktır. Onu da okumak istemeyenler olabileceğini düşünerek bir de “ÖZÜN ÖZÜ” diyeceğimiz bir cümlelik bir ifade de yazmaya çalışacağım.

Yazılarımın formatı genel olarak böyle olacaktır.

Haftaya Cuma günü bekleriz Efendim.

2 Temmuz 2021 Cuma

2 yorumlar

  1. Abdullah Akbaş

    Rabbim zihin açıklığı versin size yolunuz açık olsun inşallah

  2. Ramazan Kilic

    Rabbim zihin açıklığı versin inşallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.